Ποδόσφαιρο
ΑΕΛ
Super League 1
Super League 2
Γ’ Εθνική
Κύπελλο Ελλάδας
Α’ ΕΠΣΛ
Β’ ΕΠΣΛ
Γ’ ΕΠΣΛ
Κύπελλο ΕΠΣΛ
Μικτές ΕΠΣΛ
Διεθνή
Παιδικό – Εφηβικό πρωτάθλημα
Ηρακλής Λάρισας
ΕΠΟ – Εθνικές Ομάδες
Μπάσκετ
Τα πάντα για το μπάσκετ
Basket League
Υπόλοιπα Αθλήματα
Βόλεϊ
Πόλο
Ποδηλασία
Πάλη
Στίβος
Μηχανοκίνητα
Άλλα σπορ
Ενότητες
Συνεντεύξεις
Διατροφή & άσκηση για τους αθλητές
Στοίχημα – Προγνωστικά
Ενδιαφέροντα
Ειδήσεις (Λάρισα - Ελλάδα - Κόσμος)
Ποδοσφαιρικά νιάτα Λάρισας
LifeStyle - Media
15:41
-
Κουρέτας: «Που είμαστε, Που πάμε και με Ποια εργαλεία»
15:35
-
«Στηρίζουμε την υποψηφιότητα Γκαγκάτση για την προεδρία της ΕΠΟ»
15:30
-
SL2: Οι διαιτητές των πλέι οφ και πλέι άουτ
15:28
-
Stoiximan Best Goal 5ης & 6ης αγωνιστικής Playouts o Γιον Τοράλ
15:27
-
Το τρόπαιο του Conference League στο ελληνικό κοινό
15:25
-
Αφιέρωμα στο Πρωτάθλημα Γ' Εθνικής
15:23
-
Αφιέρωμα Γ' Εθνικής: Οι πρώτοι σκόρερ
15:22
-
Αφιέρωμα Γ’ Εθνικής: Οι πρωταθλητές
15:20
-
Εθνική Προπαίδων: Πρόσκληση για διεθνές τουρνουά
15:16
-
ΜΙΚΤΗ Κ16 ΕΠΣ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ: Το όνειρο «έσβησε» στην Φιλιππούπολη…
15:13
-
ΕΠΣΛ: Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής
15:11
-
Το πρόγραμμα στα Δένδρα, συμμετοχή παιδιών της Κ19 κι ευχές για το Πάσχα
15:09
-
Ο Νίκος Αβραμούλης σε διεθνές τουρνουά στη Βοσνία με την Εθνική Ομάδα Κ16
10:25
-
Δύο παίκτες της ΑΕΛ στην καλύτερη ενδεκάδα
09:18
-
Ιστορική πρόκριση στους 4 για ΕΠΣΝΛ Κορασίδων
Διαβάστε περισσότερα
Βαθμολογία
Ευχές από τα σωματεία του Νομού Λάρισας (πατήστε ΕΔΩ)
Αμπελωνιακός
Ηρακλής Χάλκης
Αετός Μακρυχωρίου
Αστραπή Νέας Πολιτείας
Δαμασιακός
Α.Ε.Δ. Νίκαιας
Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Κεραυνός Παραποτάμου
Δήμητρα Γιάννουλης
Δόξα Βλαχογιαννίου
Ηρακλής Λάρισας
Αχιλλέας Φαρσάλων
Φαλανιακός
Σμόλικας Φαλάνης
Μαχητής Τερψιθέας
Απόλλων Λάρισας
Π.Ο. Ελασσόνας
ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου
Δόξα Αργυροπουλίου
Δόξα Ραχούλας
Δόξα Ομορφοχωρίου
Αετός Αμυγδαλέας
Προοδευτική Ανάβρας
Δολιχιακός Δολίχης
Λάρισα 2012
Αναγέννηση Καλοχωρίου
Αστήρ Τυρνάβου
Ακαδημία Τυρνάβου
Νέες Καρυές 2012
Νεάπολη Λάρισας
Συκέα
Αμπελόκηποι
Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων
Άγιος Θωμάς
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων
Ακαδημία Πλίτση
Ανθούπολη Λάρισας
Άρης Διλόφου Φαρσάλων
Άρης Κουλουρίου
Αστήρ Νέου Περιβολίου
Αστήρ Μελισσοχωρίου
Αστραπή Δελερίων
Ατρόμητος Βαμβακούς
Ατρόμητος Δασοχωρίου
Ατρόμητοι Θύελλα
Βούναινα Α.Ε.
Βρυότοπος Α.Ο.
Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου
Δήμητρα Αγιάς
Δόξα Αρμενίου
Δόξα Αμυγδαλής
Δόξα Υπέρειας
Εθνικός Ολύμπου
Ελασσόνα 2013
Έλαφος Α.Σ.
Ελευθεραί Α.Ο.
Ελευθεριακός
Ζωοδόχος Πηγή Φαρσάλων
Ηρακλής Πλατανουλίων
Θύελλα Ελάτειας
Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου
Κυψέλη
Ιπποκράτης Λάρισας
Καλαρρύτες
Κεραυνός Δένδρων
Λύκοι Λάρισας
Μαυροβούνι
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
Μεσοχωρίου ΕΛΠΙΣ
Μυραϊκός Μύρων
Μύτικας Καλυβίων
Νίκη Μιχαήλ
Ολυμπιακός Αμπελιάς Α.Ο.
Όλυμπος Αιγάνης
Όλυμπος Γόννων
Όλυμπος Καρυάς
Ομόνοια Λάρισας
Πελασγιώτιδα Λάρισας
Προμηθέας Λάρισας
Ροδιακός Ροδιάς
Σ.Σ. Ραψάνης
Σ.Φ. Λάρισας 1988
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Σταυραετός Σταυρού
Κοιλάς Κοιλάδας
Νίκη Κρήνης
Θερμαϊκός Στομίου